KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16045329
nr 1604 5329
Blandteknik
Eugen Semitjov, Signerad. Blandteknik, bildmått: 48x33 cm, yttermått inklusive ram: 62x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:11:27
500 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)